Sledujte nás také na facebooku Kladno TV
Reklama
 Z ulice  ⋅ 22. února 2016 06:54
Loading...
Gympl roztančila pomáda
http://www.gymnasiumkladno.cz,Kladno.tv

Gymnásium Kladno roztančila Pomáda

Školy si pro získání nových žáků volí různé druhy propagace. Gymnásium na Kladně vše pojalo filmově. Se svými žáky natočily videoklip, za který by se nemusel stydět Kde jaký filmař. Kladenské gymnázium je státní školou zařazenou v síti škol jako gymnázium čtyřleté a osmileté. Je největší školou v Kladně připravující budoucí posluchače vysokých škol všech zaměření. Z toho vyplývá hlavní výchovný a vzdělávací cíl - připravit lidi cílevědomé, tvořivé a pracovité, schopné vystudovat vysokou školu a uplatnit se v praxi.

Kořeny Gymnásia sahají až k listopadu 1899, kdy c. k. ministerstvo vyučování a kultury povolilo "s úctou zřídit v Kladně reálné gymnázium s českým vyučovacím jazykem". Škola sídlí v secesní budově v centru města, která prošla v posledních letech rozsáhlou rekonstrukcí. Díky ní se stabilizovalo technické zázemí školy, umožňující kvalitní výuku studentů. Výuka přírodovědných a humanitních předmětů probíhá v odborných učebnách a laboratořích. Učebna výpočetní techniky umožňuje práci s počítači se širokým příslušenstvím na síti a s velkým spektrem aplikačního software. Celá síť je napojena na Internet. Škola má k dispozici dvě tělocvičny a sportovní areál v prostoru školního dvora. Studenti mohou využívat i knihovnu se studovnou.

Studenti školy se každoročně úspěšně účastní odborných olympiád a soutěží. Pod vedením našich pedagogů se dokáží prosadit v celostátních i mezinárodních kolech a někteří na základě úspěšných konkurzů absolvují studijní pobyty např. v USA a Anglii.

Přejeme Kladenskému Gymnásiu mnoho spokojených studentů. 
- red - | kladno.tv
KOMENTÁŘE
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Stylista celebrit Filip Vaněk: Někdy se celý den

Zprávy

Muslimové opět útočí! Tentokrát kvůli šortkám!

Nenalezena databaze